infografika

Esam aizvadījuši pavisam kustīgu pavasari kopā ar skolēniem projekta "Dabas cikls" ietvaros. Aptaujas veidā pirms un pēc projekta realizācijas noskaidrojām, cik zinoši ir mūsu skolnieki un uzzinājām viņu domas par šāda veida tikšanās reizēm. Jāatzīst, ka skolnieku aktivitāte un pozitīvās emocijas jau projekta laikā deva zīmi, ka darām pareizo lietu un ka tā jāturpina. 😊 Projekts realizēts un materiāls tapis ar Latvijas vides aizsardzības fonds finansiālo atbalstu projekta ““DABAS CIKLS” programma skolu bērniem un jauniešiem sadarbībā ar jaunajiem zemniekiem”” (Nr. 1-08/95/2022) ietvaros.

Esam aizvadījuši pavisam kustīgu pavasari kopā ar skolēniem projekta “Dabas cikls” ietvaros.
Aptaujas veidā pirms un pēc projekta realizācijas noskaidrojām, cik zinoši ir mūsu skolnieki un uzzinājām viņu domas par šāda veida tikšanās reizēm.
Jāatzīst, ka skolnieku aktivitāte un pozitīvās emocijas jau projekta laikā deva zīmi, ka darām pareizo lietu un ka tā jāturpina. 😊

Projekts realizēts un materiāls tapis ar Latvijas vides aizsardzības fonds finansiālo atbalstu projekta ““DABAS CIKLS” programma skolu bērniem un jauniešiem sadarbībā ar jaunajiem zemniekiem”” (Nr. 1-08/95/2022) ietvaros.

Scroll to Top